دکتر ابراهیم زاده چناری همیشه ودر هر مقامی که بوده منافع مردمش را بر منافع شخصی ترجیح دادند.مردان زیادی بودند که فقط شعار این تز را می دادند اما سخن این مرد از جنس عمل است؛کلامش سند و درد کشیده ای است از جنس خود این مردم.

دکتر ابراهیم زاده برخی از ویژگی هایشان را اینگونه بیان می کند:

شاید مدعی سخنوری نباشم ولی درد کشیده ام و آلام مردم رو خوب میفهمم ،ادعایی ندارم ولی سخن درد مندان را همیشه زمزمه میکنم ،توکلم همیشه به خدا بوده و هیچ گاه وامدار هیچ حزب و جناحی نبودم ،آنچه بودم در طول 30سال خدمتم همین بس که کسی از من به بدی یاد نکرد ،حق مردم مال مردم همیشه برایم از منافع شخصی ارجحیت داشته و شاید اکنون همه بگویند تو متضرر از نداشتن منافع مالی هستی ولی همین بس که شب با وجدانی آرام سپری میکنم که حق الناس بر گردن ندارم.

اکنون فقط با توکل به خدا و اعتماد مردم به میدان آمده ام و از هیچ حرف و سخنی هراسی ندارم که خدا در همه حال و همه جا نگهدار مومنان هست /

وبسایت دکتر محمد ابراهیم زاده چناری مردم ,منافع ,دکتر ,خدا ,ندارم ,ولی ,ابراهیم زاده ,ام و ,درد کشیده ,از جنس ,دکتر ابراهیممنبع

حرفی که از دل برآید لاجرم بر دل نشیند...

حضور دکتر ابراهیم زاده در کنار رقیب انتخاباتی اش در یوم الله 22 بهمن

بیانیه دکتر محمد ابراهیم زاده چناری پیرامون احراز صلاحیت خویش

رزومه دکتر محمد ابراهیم زاده چناری-کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

اعلام برنامه سخنرانی دکتر محمد ابراهیم زاده چناری با همراهی هنرمند عزیز شهرمان محسن ابراهیم زاده امروز 28 بهمن 98

اطلاعیه حضور محسن ابراهیم زاده در شهرستان تربت حیدریه

زندگینامه دکتر محمد ابراهیم زاده چناری

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سفارش آنلاین آسمان مجازی تولید کننده انواع تابلو دستگاه تصفیه آب طراحی نما استیکر و خدمات استیکر انلاین علمی و فناوری وبلاگ سایت ساعت آس متین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. valentingys900 Homepage